Penis büyütücü ilaçlar işe yarıyor mu?

18 yaşındayım. penis boyum küçük. penis büyütücü ilaçlar işe yarıyor mu? bunlardan alsam penisim uzar mı? teşekkür ederim.


Cevap (1)

Prof. Dr. Yusuf Özlem İlbey Üroloji - 1 yıl önce

Penisi büyüttüğü iddia edilen bir çok ilaçlara dair ait yazılara ve görüntülere, internette çeşitli platformlarda sıkça rastlayabilirsiniz. Penis büyütücü ilaçlar olarak sunulan bu ilaçlar hiçbir şekilde işe yaramaz. Bu ilaçların penis boyunda ya da kalınlığında bir değişikliğe neden olması mümkün değildir.

İlgili Sorular


Prostat ilacı sperm çıkışını engeller mi?

Gizli Profil - 1 yıl önce

Prostat ilacı sperm çıkışını engeller mi?

Prostat hastasıyım, doktora gittim. bana ilaç verdi. ilacı kullanmaya başladıktan sonra sperm gelmiyor. bu normal midir? diğer ilaçlarda aynı şeyi yapar mı?


Cinsel organ hastalıklarına hangi doktor bakar?

Gizli Profil - 1 yıl önce

Cinsel organ hastalıklarına hangi doktor bakar?

17 yaşındayım. Cinsel organımda kızarıklık ve kaşıntılar oluyor. Aile doktoruna gittim, ilaç verdi geçmedi. hastanede cinsel organ hastalıklarına hangi doktor bakar? teşekkür ederim.


Korona sonrası vücudumda ağrılar var? Hangi doktora gitmeliyim?

recepcankirli - 1 yıl önce

Korona sonrası vücudumda ağrılar var? Hangi doktora gitmeliyim?

İki ay önce corona geçirdim Şu anda bütün vücudum ağrıyor eklemlerim ağrıyor hangi doktora gitmeliyim


Prostat rahatsızlığından sonra sertleşme sorunum başladı

Gizli Profil - 9 ay önce

Prostat rahatsızlığından sonra sertleşme sorunum başladı

Hocam ben prostatit rahatsızlığımdan sonra bunlar başladı sertleşme iktidarsızlık penis ve yumurtalıklarda ağrı benim sürekli mi ilaç kullanmam gerekiyor. bu rahatsızlıklarımın geçmesi için ne yapmam lazım?


Prostat ilacı fayda etmedi.

Syalçın - 9 ay önce

Prostat ilacı fayda etmedi.

Merhabalar hocam bundan bir ay önce babam idrar yapmakta zorlanmaya ve başlandı ve tamamen tıkandı bu sebeple sonda takıldı ve 1 hafta sondalı şekilde kaldı. Bunun üzerine sonda çekildikten sonra doktorlar birkaç prostat ilacı verdiler kısmen faydalı oldu. Ancak son zamanlarda tekrardan şikayetleri başladı sizce ne yapmalıyız ne önerirsiniz?


Yorgunluk hissediyorum, neden olabilir?

Alp Arslan - 6 ay önce

Yorgunluk hissediyorum, neden olabilir?

Yorgunluk hissediyorum. Bildiğim bir sağlık sorunum yok. Sizce ne yapmalıyım ? Kan mı vermeliyim ?


Eşimle birlikte cinsel birliktelik yaşarken kondom içimde kalmış

Gizli Profil - 3 hafta önce

Eşimle birlikte cinsel birliktelik yaşarken kondom içimde kalmış

Merhaba. Eşimle birlikte cinsel birliktelik yaşarken kondom içimde kalmış. Beş gün sonra kendiliğinden çıktı, hiç fark etmedik. Bu bana zarar verir mi? Ayrıca eşimden acayip soğudum. Bu durum normal mi?


Yeni Sorular


Annem 62 yaşında ve invazi duktal karsinom

Pelin - 8 saat önce

Annem 62 yaşında ve invazi duktal karsinom

Hocam annem 62 yaşında, invazif duktal karsinom, lenfovasküler ve perinoral invazyon izlendi. Meme başı deri ve fasia salim, diger yerlerinde duktal hiperlazi ektazik duktus saptantı, ER VE PR pozitif her2 2+ k-67 %20 koltuk altinda lenf bezi sıçraması yok, tümör 0.8 cm, pT1N0. Annemin kurtulma şansı varımdır hocam? Kemotarapi alabilir mi? Yardimci olurmusunuz?


Uzun zamandır devam eden bel ağrılarım var.

Ecem Tekin - 1 gün önce

Uzun zamandır devam eden bel ağrılarım var.

Öncelikle Merhabalar. Çok uzun zamandır bel ağrısı şikayetim vardı ve MR çekildim. Sonuçlarımı değerlendirir ve yapmam gerekenleri söylerseniz çok sevinirim. Teknik: FSE T1 sagital,FSE T2 axial, sagittal İnceleme: LOMBER VERTEBRA MR Bulgular. Korpus yükseklikleri, kortikal ve medüller sinyal kayıtları normaldir. L3-L4 düzeyinde dural keseye temas eden bulging izlendi. L4-L5 düzeyinde nonkompresif bulging izlenid. Diğer intervertebral disklerin sinyal kayıtları homojen olup herniasyon saptanmamıştır. Spinal kanal normal genişliktedir. Konus medullaris normal düzeyde sonlanmakta olup kauda liflerine ait patolojik sinyal mevcut değildir. Psoas adeleleri doğal olup, paravertebral alanlarda patolojik sinyal kaydı saptanmamıştır. Sakroileak eklem düzeyinde hafif dereceli sklerotik sinyal değişmleri mevcuttur. Erken sakroileit açısından klinik ve lab kolerasyonu önerilir. Teknik:T2 FSE transvers, T1 SE aksiyel T2 Fat sat koronal planda görüntüler elde olunmuştur. İnceleme:HER İKİ SAKRO-İLİAK EKLEM MRG ; Bulgular. Her iki sakro-iliak eklem düzeyinde hafif dereceli sklerotik sinyal değişmleri mevcuttur. Erken evre sakroileit açısından klinik ve lab kolerasyonu önerilir. Kas planları normal sınırlarda izlenmiştir. Yumuşak doku planlarında yer işgal eden lezyon saptanmadı.


Sağ çenemin altında şişlik fark ettim. Lenfoma olabilir mi?m.

Gizli Profil - 2 gün önce

Sağ çenemin altında şişlik fark ettim. Lenfoma olabilir mi?m.

Öncelikle iyi günler dilerim hocam. Bu sabah uyandığımda hiçbirşeyim yoktu, kahvaltı yaparken boğazım acımaya başladı. Ekmeğin sertliğindendir diyerek aldırış etmedim, ancak boğazımda bir şişlik olduğunu fark edip aynaya baktım. Sağ çenemin altında baya bir şişlik fark edip lenfomadan şüphelendim. Hemen sağlık ocağına gidip muayene oldum. Doktor tükürük bezi iltihabı olmuş deyip antibiyotik (levonat) verdi. Şişlik biraz inmişti akşam yemeği yerken birden boğazımda zorlanma ve şişlik tekrar peydah oldu. Şu an daha az şiş, ama ele geliyor ve o bölge acıyor. Pazartesi KBB bölümünden randevu aldım, ancak anksiyete hastasıyım ve sürekli internetten araştırma durumundayım. Kafayı yeme derecesine geldim. İnternette de sürekli tümör çıkıyor. Bu yaşta kabakulak olacağımı da düşünmüyorum. Lütfen yardımcı olun yaşım 21.


Yüzümde güneş kararması var.

Gizli Profil - 2 gün önce

Yüzümde güneş kararması var.

Merhaba. Benim yüzümde güneş kararması var, yani saç diplerim beyaz, ordan itibaren yüzüm baya kararmış, uzaktan yürüdüğümüz zaman çok belli oluyor, hemen anlaşılıyor. Yaklaşık 1.5 senedir böyle, ne yapsam geçmedi, pandemi döneminde evde durduğum zaman rengi biraz daha açılmıştı ama şuan hep dışarıda olduğum için güneşten ve soğuk havadan daha çok kararıyor. Güneş kremi sürmene rağmen durum aynı, bu lekem geçsin diye niacinamide serum almıştım, serum biticek ama yüzüm hâlâ aynı bir fayda etmedi. Cildim çok hassas, çok fazla bakım yapınca cildimin yapısı bozuluyor, kararıyor. Ne yapacağını bilmiyorum artık, yaşım 18, bunu da belirtmek isterim. Yanaklarım yanıyor ve kızarıyor bakım yaptığım zamanlarda, bana yardım eder misiniz?


Progesteron hormonu değeri 5.20 ise hamilelik var mıdır?

Scarface42 - 2 gün önce

Progesteron hormonu değeri 5.20 ise hamilelik var mıdır?

Progesteron hormonu 5.20 değeri nasıl? Hamile mi eşim?