Prostat rahatsızlığından sonra sertleşme sorunum başladı

Hocam ben prostatit rahatsızlığımdan sonra bunlar başladı sertleşme iktidarsızlık penis ve yumurtalıklarda ağrı benim sürekli mi ilaç kullanmam gerekiyor. bu rahatsızlıklarımın geçmesi için ne yapmam lazım?


Yeni Sorular


Uzun zamandır devam eden bel ağrılarım var.

Ecem Tekin - 1 gün önce

Uzun zamandır devam eden bel ağrılarım var.

Öncelikle Merhabalar. Çok uzun zamandır bel ağrısı şikayetim vardı ve MR çekildim. Sonuçlarımı değerlendirir ve yapmam gerekenleri söylerseniz çok sevinirim. Teknik: FSE T1 sagital,FSE T2 axial, sagittal İnceleme: LOMBER VERTEBRA MR Bulgular. Korpus yükseklikleri, kortikal ve medüller sinyal kayıtları normaldir. L3-L4 düzeyinde dural keseye temas eden bulging izlendi. L4-L5 düzeyinde nonkompresif bulging izlenid. Diğer intervertebral disklerin sinyal kayıtları homojen olup herniasyon saptanmamıştır. Spinal kanal normal genişliktedir. Konus medullaris normal düzeyde sonlanmakta olup kauda liflerine ait patolojik sinyal mevcut değildir. Psoas adeleleri doğal olup, paravertebral alanlarda patolojik sinyal kaydı saptanmamıştır. Sakroileak eklem düzeyinde hafif dereceli sklerotik sinyal değişmleri mevcuttur. Erken sakroileit açısından klinik ve lab kolerasyonu önerilir. Teknik:T2 FSE transvers, T1 SE aksiyel T2 Fat sat koronal planda görüntüler elde olunmuştur. İnceleme:HER İKİ SAKRO-İLİAK EKLEM MRG ; Bulgular. Her iki sakro-iliak eklem düzeyinde hafif dereceli sklerotik sinyal değişmleri mevcuttur. Erken evre sakroileit açısından klinik ve lab kolerasyonu önerilir. Kas planları normal sınırlarda izlenmiştir. Yumuşak doku planlarında yer işgal eden lezyon saptanmadı.


Sağ çenemin altında şişlik fark ettim. Lenfoma olabilir mi?m.

Gizli Profil - 1 gün önce

Sağ çenemin altında şişlik fark ettim. Lenfoma olabilir mi?m.

Öncelikle iyi günler dilerim hocam. Bu sabah uyandığımda hiçbirşeyim yoktu, kahvaltı yaparken boğazım acımaya başladı. Ekmeğin sertliğindendir diyerek aldırış etmedim, ancak boğazımda bir şişlik olduğunu fark edip aynaya baktım. Sağ çenemin altında baya bir şişlik fark edip lenfomadan şüphelendim. Hemen sağlık ocağına gidip muayene oldum. Doktor tükürük bezi iltihabı olmuş deyip antibiyotik (levonat) verdi. Şişlik biraz inmişti akşam yemeği yerken birden boğazımda zorlanma ve şişlik tekrar peydah oldu. Şu an daha az şiş, ama ele geliyor ve o bölge acıyor. Pazartesi KBB bölümünden randevu aldım, ancak anksiyete hastasıyım ve sürekli internetten araştırma durumundayım. Kafayı yeme derecesine geldim. İnternette de sürekli tümör çıkıyor. Bu yaşta kabakulak olacağımı da düşünmüyorum. Lütfen yardımcı olun yaşım 21.


Yüzümde güneş kararması var.

Gizli Profil - 1 gün önce

Yüzümde güneş kararması var.

Merhaba. Benim yüzümde güneş kararması var, yani saç diplerim beyaz, ordan itibaren yüzüm baya kararmış, uzaktan yürüdüğümüz zaman çok belli oluyor, hemen anlaşılıyor. Yaklaşık 1.5 senedir böyle, ne yapsam geçmedi, pandemi döneminde evde durduğum zaman rengi biraz daha açılmıştı ama şuan hep dışarıda olduğum için güneşten ve soğuk havadan daha çok kararıyor. Güneş kremi sürmene rağmen durum aynı, bu lekem geçsin diye niacinamide serum almıştım, serum biticek ama yüzüm hâlâ aynı bir fayda etmedi. Cildim çok hassas, çok fazla bakım yapınca cildimin yapısı bozuluyor, kararıyor. Ne yapacağını bilmiyorum artık, yaşım 18, bunu da belirtmek isterim. Yanaklarım yanıyor ve kızarıyor bakım yaptığım zamanlarda, bana yardım eder misiniz?


Progesteron hormonu değeri 5.20 ise hamilelik var mıdır?

Scarface42 - 1 gün önce

Progesteron hormonu değeri 5.20 ise hamilelik var mıdır?

Progesteron hormonu 5.20 değeri nasıl? Hamile mi eşim?


Parmağımın ucunda cam kesisi vardı.

Xqwertyx - 2 gün önce

Parmağımın ucunda cam kesisi vardı.

Parmağımın ucunda 2-3 cm gibi bi cam kesiği vardı, biraz derindi ama acilde dikişe gerek olmadığı söylendi. Yara kararıp kurumuştu ben de kaldırım, ilk kez gördüğüm bir şey yaranın olduğu yerde bi çukur oluştu. Orada yeniden parmak eski görünümüne kavuşur mu? yoksa öyle mi kalır onu merak etmiştim.